úterý 2. července 2013

NEW IN n.2

Né, že bych si mezi tímto a prvním New in něco nekoupila, ale nebylo potřeba to tu ukazovat a třeba se tu objeví nějaký ten outfit s tím, co jsem si pořídila, nebo i recenze. Ve středu(26.6) jsem však zajela do Brna na výprodeje a opravdu jsem si vybrala, což jsem myslela, že už pojedu pozdě. Pořídila jsem pěkné kousky a ochutnala moc, moc dobrot.

Nálet jsem měla na Tesco a jeho F&F, což jsem nikdy moc nemusela, ale teď jsem nemohla odolat.
Puntíkatá taštička(139,-) si mě získala hned a k tomu ta úžasná malá peněženka(99,-). Moc toho do ní nenarvu, ale nemohla jsem jí tam nechat. Dále mě uchvátily tenisky v modré(134,-). Takové jsem opravdu sháněla.Ještě jsem zkoušela tisíce triček a šatiček a jedno pruhované jsem opět popadla(134,-).

V Marks and Spencer jsem toho okoukla několik, ale nakonec jsem si stejně mohla dovolit jen dvoje punčošky za luxusní cenu(69,-/kus). A z potravin jsem vzala na vyzkoušení z letní kolekce brambůrky s příchutí Fish and Chips(44,-), jelikož mě opravdu zajímá jejich chuť. Dále pak čajík z retro kolekce Strawberry a Rasperry, o kterém jsem už mnoho četla a na pití pak ještě Sparkling red cherry(24,-), pro kterou jsem se pak ještě jednou vracela, protože byla úžasná. Ta skvělá chuť třešní a hroznů s lehkými bublinkami. Moc nemusím bublinky a ochucené vody, ale tahle byla teda něco!V H&M jsem strávila dost času, ale nakonec vyhrála jenom jedná moc krásná fialková sukýnka(150,-).
Ta barva na fotce bohužel není taková jaká je opravdu ;)
5 komentářů:

 1. Tak jo, měla bych si zakázat číst tyhle nakupovací články, ale... ta peněženka je prostě boží! :) Ách jo... :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Teda, kabelka se mi moc líbí :-D U nás ji nikdy neměli.. jak je to možné? :-D
  A M&S jídlo, pití a všechno.. boooože, chci se tam vrátit! :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Ta kabelka s puntíky je moc hezká.:)
  Také by se mi líbila.:))

  OdpovědětVymazat
 4. Užastne fakt máš vkus na modu :) Som tvoja nová sledovatelka dúfam že aj ty moja :) mrkni blog http://bettychannell.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 5. Mi se strašně líbí ta taštička :3 hodila by se mi k nějakému pin up outfitu :D Tesco je prostě nej.. :P

  OdpovědětVymazat