středa 27. srpna 2014

Kosmetické objevy 1.poloviny roku 2014

Ach, nenáviďte mne, ještě stále jsem odkázána pouze na mobilní internet. Vadí mi to pouze kvůli blogu, protože už mi opravdu chybí, tak jsem se rozhodla, to s tím článkem nějak zkusit. Dáme si tedy nějaké fajn kosmetické objevy.

První balzám na rty(vlastně druhý, jen jsem se o něm ještě nezmínila),
 který jsem zvládla používat do skonání světa. Je pomerančový od Baley. A vše pomerančové já prostě můžu. Pokud to neobsahuje čerstvvý pomeranč, po kterém se osypu. Asi právě proto ho tak miluji!
Stojí jen okolo třiceti korun!Dermacol make-up Imperial

Našla jsem svůj make-up. Vyhovuje mi naprosto dokonale. Krásně kryje malé nedostatky, vydrží a je moc příjemný. Nejdříve mi tedy ta vůně přišla celkem nevyhovující, ale už ji téměř necitím a možná se mi to jenom zdálo.
V akci seženete za asi 130 kaček.Balea Cellulite gel cream
Klasický gel na celulitidu, při kterém se samozřejmě musíte starat i o pohyb a další věci, abyste viděli nějaké pokroky, takže se mu nedá nic vytknout ani ho pochválit. Možná, že nelepí tolik jako ten od Dermacolu a je to levnější varianta. Jsem spokojená.
Stál mě asi 90 kaček.Balea Diamanten traum Handlotion

Momentální krém na ruce je další produkt od Baley. Dobře se aplikuje, je příjemný, nemá žádnou agresivní vůni. A byl v akci za 30 kaček.Dermacol Watermelon Bodylotion
Nejúžasnějším krémem na tělo se stává tento. Je naprosto perfektní, žvýkačkový a žúžový. Něco přesně pro mě. Vydrží vonět i nějaký čas, samozřejmě, že ne 24 hodin.
Kolem 90 kaček opět v akci.Za fotky se omlouvám, jsou pouze z mobilu, za což se stydím, protože mám ráda kvalitní fotky.


Žádné komentáře:

Okomentovat