úterý 16. dubna 2013

Lak: Oz, The great and powerful cracking

Chtěla bych vám představit nádherný lak od Essence, limitka Oz, The great and powerful cracking, jelikož jsem si ho zamilovala na první pohled.

Ne, nemám dlouhé nehty, ani moc upravené, ale to jsou prostě moje šílené ruce. 

Kupovala jsem ho do swapu, ale měli poslední kus, tak jsem se do drogerie vydala včera a opět ho tam měly, hned jsem ho popadla a byl můj. 
Stojí 60,-.

Večer jsem si nehty nalakovala, rychle schne a je prostě skvělý. Dnes už trochu zmizel, jelikož jsem se dlouho, ale opravdu dlouho sprchovala, takže po sprše jsem to mohla čekat. Zítra si stejně nehty musím odlakovat, protože ve čtvrtek máme obsluhu a to mít nehty nalakované nesmíme. Takže mi vždy dnů na barevné nehty zbývá velice málo, ale mám laky ráda, ráda experimentuji, chci si teď koupit tenké štětečky a zkouše.

Co vy a laky?
Koukaly jste na novou limitku od Essence? Zaujaly vás laky? 

8 komentářů:

 1. Já na laky moc nejsem, vždycky si nějakej koupím a pak mi tu leží a ani ho neotevřu, ale moc se mi líbí barva :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Mám ráda krásné a zářivé laky, ale ! nemám nehty :D Je to hrůza pro holku v dnešní době :D, ale své závislosti se neumím zbavit už léta ...odeber si ještě tak 2-3 mm u těch svých a tak nějak vypadaj ty mé ....takže mi nezbývá než krásné laky obdivovat na cizích krásných rukou :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky nemám skoro nehty, takže se s těmi všemi slečnami nemůžu srovnávat ;)

   Vymazat
 3. Asi bych si upravila ručky, než bych je fotila. A lakovala trochu precizně, přeci jen je to vizitka. Jinak se na blogu zatím rozkoukávám :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Wow, ten je opravdu pěkný :) Na mém blogu probíhá GA budu ráda za tvojí účast :) http://nikol-kach.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Od essence už mě dost dlouho nic nezaujalo, příjde mi to takové nevýrazné.. nevím.. jakoby pořád to samé dokola, jen v jiném designu krabičky nebo lahvičky :)
  http://ponura-nora.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já od nich moc často nenakupuji, tak nevím ;) Jednou za čas si něco vyberu, tak mi to moc nevadí :)

   Vymazat