pondělí 29. dubna 2013

Jedna z mých mnoha drog: Revolta


Ano, Revolta je jedna moje velká droga. Neříkám, že nejsem zarytá punkerka s duší metalistky a poslouchám dojemného Kluse, ale Revolta! Revolta není jenom hudba, Revolta patří do mého života čistě z jiných důvodů.

Dostala jsem se k němu díky Pirátům( o nich také drogový článek), 11. září 2012 a od té doby není den, kdybych si ho nepustila a neuvědomovala si, jak ten náš svět jde do záhuby.
Je to člověk, který všechno, co dělá, dělá proto, že opravdu sleduje dění okolo a není mu to lhostejné. Snaží se nás donutit se zamyslet a sám všechno dělá tak, aby to bylo něčemu prospěšné.
Díky němu jsem típla poslední cigaretu(ne nebyla jsem pravidelná kuřačka, pouze příležitostná, ale už nejsem ani to).Když jsem ho měla možnost v sobotu 27. dubna vidět na živo, byla jsem hrozně nervozní a perfektně překvapená. Revolta dorazil s úsměvem na tváři, se všemi se zastavil, pobavil, na pirátské akci Proti Indectu a dal pár svých songů. Stála jsem s otevřenou pusou, přeříkala všechny texty a následně šla za ním. Strašně hezky se smál, ochotně se se mnou vyfotil a bylo vidět, že to dělá s láskou!

Pusťte si ho. Já ještě neustále nevěřím, že jsem měla možnost poznat ho! Uvědomit si, co všechno dělá.
Žádní hudebníci mne nikdy nedostali tak, jako on a přitom ani tak nejde o ten styl hudby.
Jen mne zaráží to, že někteří si všechny ty situace uvědomili až teprve, když se objevil on, ale neuvědomují si to sami. Svět hnije! Probuďte se a vyjděte!


Žádné komentáře:

Okomentovat